Petek Temizleme Fiyatları

By Kocaeli Petek Temizleme Firması In Petek Temizliği Fiyatları No comments

Bir çok servis ve bakım hizmetini yıl boyu bedel ödemiş olsak da Petek temizleme son derece önemlidir. Petek Temizleme Fiyatları aslında karşılığı ve geri dönüşü düşünüldüğünde oldukça ekonomik olup mutlaka düşünülmeden tercih edilmesi gerekmektedir. Bizlerde Kocaeli petek temizliği firması olarak sizlere en uygun ücretlerde tüm petekleriniz için en yüksek performanslı çözümleri sunmaktayız. İl genelinde 10 farklı noktada kış boyunları doğalgaz kombi petekleri için en ciddi temizlik servis sunan firmadan sizlerde güvenle hizmet alabilirsiniz.

En Uygun Petek Temizleme Fiyatları

Sizlere Kaliteli hizmetin yanından oldukça ekonomik ve her ailemizin bütçesine uyacak Petek Temizliği fiyatları sunan ekiplerimizden güvenle hizmet alabilirsiniz.

Kocaeli Petek Temizleme Servisi

Petek temizleme fiyatalarına etki eden detaylar nelerdir?

Bildiğiniz evlerimizde veya farklı alalarımızda ısınma için kullandığımız peteklerin oldukça fazladır. Ancak her peteğinde mutlaka tıkanma sorunu olacak diye bir durumda söz konusu değildir. Petektemizligiusmani.com olarak gitmiş olduğumuz servislerde genelde çok yoğun ve periyodik olarak berlili dönemler bu temizliği yaptırmayan müşterilerimiz için tüm peteklerinde o an temizlik yaptırmasını tavsiye etmekteyiz. Petek Temizleme Fiyatları belirlenirken en önemli detayda işte budur. Kaç adet peteğinizde temizlik yapılacağını belirlemek gerekmektedir.

  • 1-4 Adet Arası Petek Temizleme Fiyatı : 80-100 TL arası
  • 5-6 Adet Petek Temizleme Fiyatları : 100-125 TL arası
  • 7-8 Adet Petek Temizleme Fiyatı : 150-175 TL arası
  • Dublex Daireler için Petek Temizleme Fiyatları 200 Tl ve üzeri fiyatlardan oluşmaktadır.

kocaeli petek temizleme

Petek temizleme fiyatlarına dahil olanlar

Sizlere servis hizmetlerimizde kesinlikle üstün kalitedeki cihazlar ve özel robotlar ile hizmet vermekteyiz. Firmamız yaptığı her işi garantili olup uzun süre sorunsuz kullanacağınız şekilde işçilik garantisi sunmaktadır. Kocaeli genelinde verdiğimiz tüm petek temizliği işlerinde filte temizliği ücretsiz olarak yapılmakta olup ayrıca petek adedine kullanılan birinci sınıf Nano Clean Kombi Temizliği de ücretsiz olarak verilmektedir. Petek Temizleme Fiyatları hakkında sormak istedikleriniz ve diğer sorularınız için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir ve uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Gebze Petek temizliği

İzmit Petek Temizliği