İlaçlı Petek Temizleme

İşini son derece iyi yapan ekip arkadaşlarımız ve özel makina ve cihazlarımızla üstün bir Petek temizliği hizmeti sizlere sağlıyoruz ve sunuyoruz.

İlaçlı Petek Temizleme

Kombinizin ve peteklerinizin temizliğini ve Petek Bakımı yaparken kireçten ve toprak kalıntılarından kurtulamaya bilirsiniz. İlaçlı Petek Temizleme böyle durumlarda adeta imdatınıza yetişen harika bir buluştur. Petek temizleme kimyasalı kombilerde ısıtma problemleri yaşanmaya başladığında yıkama amaçlı olarak kullanılır. Eğer petekleriniz eski performanslarını kaybettiyse, altları ısınmıyorsa tesisatın içinde yaşanan kireçlenme ya da pislik tortuları ısıtmayı engelliyor demektir. Kimyasal ilaçla petek temizliği yapıldığında kombiniz de temizlenir. Böylece eşanjör ve üçlü vana gibi önemli kombi yedek parçalarının da ömrü uzamış olur.

petektemizlemeuzmani.com kombi petek temizliği yapan firma olarak adını kanıtlamıştır. Yaptığımız ilaçlı petek temizliği garantilidir. Tesisatınıza uyguladığımız petek temizlik kimyasalı kombi ve tesisatınıza kesinlikle zarar vermeyecek bir şekilde uygulanmaktadır. Bu konu üzerine uzmanlaşmış ekibimiz kimyasal ilaçla petekleri yıkama işleminin ardından tesisatın içine nötrleştirici ilaç göndererek tüm kimyasal kalıntılarını temizlemektedir.

Petek Temizleme İlaçları Zararlımıdır?

Sizde petek temizleme ilaçları zararlımıdır gibi düşünce ve soruşturma içindeyseniz bu sorunuzun cevabı kesinlikle hayır olucaktır. Çünkü petek temizleme işinde petek temizleme ilaçlarından başka herhangi bir temizlik malzemesi bulunmamaktadır. Kullanılan kaliteli ve Avrupa standartlarında üretilmiş olan petek temizleme kimyasalları petek temizleme ilacı zararlı mı Düşüncesini tamamen ortadan kaldıracaktır. Fakat yan sanayi ve Çin malı üretimi olan petek temizleme kimyasalları peteklere zarar verdiği gibi temizlik işlemlerini de tam anlamıyla gerçekleştiremez.

Petek temizleme ilaçları peteklerin içlerinde oluşmuş olan pislikleri tutundukları yerlerden söken ve parçalayan bir yapıdadır. Peteklerin içindeki pislikler peteklerin alt kısımlarına yapışır ve burada büyük direnç gösterirler bu pislikler ve kireçler petek temizleme kimyasalı olmadan ortadan kaldırılmaz ve kaliteli bir temizlik işlemi gerçekleştirilmez.

Durulama Ve Kombiyi Çalıştırma İşlemi

İlaç temizliği yapıldıktan sonra son aşamda durulama ve çalıştırma işlemi olmalıdır. Daha sonra kombinin bar basıncı ayarlanarak peteklerin havası alınır ve kombi çalıştırılır. Sorunsuz bir şekilde çalışan tesisat testten geçirildikten sonra servis formu kesilerek yapılan işlem garanti altına alınır.

Petek temizliği işlemi ve bakımı son teknolojilerle ve uzman ekiple yaıldığı taktirde bir kaç saat süreyle tamamlanmış olur. düzenli ve zamanında yapılan bu temizlik işlemi hem ısınma verimini arttırcak hemde tasarruf saglamış olucaktır.Siz de firmamızın garantisi altında düzenli kalorifer peteği temizliği işlemini yaptırarak soğuk aylarda sıcak evlerinizde oturmanın keyfini çıkarın.

 

Doğalgaz Petek temizleme Petek Temizleme Petek Temizliği Petek Temizliği Fiyatları

Petek Temizleme Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Petek İç Ve Dış Temizleme
Önceki yazı
Makina İle Petek Temizleme