İlaçlı Petek Temizliği

Petek temizlenirken ilaç kullanımı yapılmalı ve dipte biriken tortular dışa atılmalıdır.

ilaçlı petek temizliği

Her daire sahibi peteklerde kalıcı ve en iyi temizliği ister. İlaçlı petek temizliği olarak bilinen uygulama da peteklerin dip kısımlarında oluşan balçık şeklindeki birikintilerin sökülüp dışarı atılması için uygulanan yöntemdir. Sadece su ile iyi bir petek temizleme yapmak pek mümkün değildir. Her ne kadar bir çok İstanbul firması robot ve makina kullansa da ilaçlı uygulama olmadan peteklerde derin bir temizlik ortaya çıkmaz.

Neden İlaçlı Petek temizliği Yaptırmalısınız

Evlerde yada iş yerlerinde kullanılan peteklerdeki en büyük şikayet genelde alt kısımları ısınmıyor şikayetleridir. Bununda başlıca nedeni zaman içerisinde havadan ve sudan kaynaklanan toz ve pisliklerin dibe çökmesi ve alt kısımda bir tabaka oluşturmasıdır. Petek temizliği yapacak firmada kullanacağı makinalar sayesinde suyun içine özel petek temizleme kimyasalı katarak dibe çöken bu pisliklerin sökülmesini sağlar. İlaçlı petek temizliği için firma ile kesinlikle en başından konuşmalı ve anlaşmalısınız. Her petek tesisat firması bu hizmeti vermeyebilmektedir.

en uygun fiyatlarla kaliteli ilaçlı petek temizliği için bize ulaşın

ilaçlı petek temizleme

İlaçlı Petek Temizlemenin Faydaları

  • Peteklerin dipleri tertemiz olur ve alt kısımlar üst kısım gibi sıcaklık verir
  • Kombinizden en yüksek verimi almanızı sağlar
  • Enerji tüketimi ve sarfiyatında sizlere maddi açıdan katkı verir
  • Odalarda eşit sıcaklık elde edilir ve dengeli bir ısınma sağlar
  • Petek ve kombinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlar
hemen arayın aynı gün petek temizliği hizmeti için adresinizde olalım

İlaçlı Petek Temizliği Fiyatları

Petek temizleme işlemini daha önce yaptırsaydınız fiyatlar hakkında az çok bilgi sahibisinizdir. Ancak daha önce bu hizmeti yaptırmayan ve fiyatların çok yüksek olduğunu düşünen binlerce kişi bulunmaktadır. Her ne kadar petek sayısına göre değişen fiyatlar bulunsa da 2+1 konut için ortalama 150₺ gibi bir rakama bu hizmeti almak mümkündür. Petek sayısı standardın üstünde olan hanelerde fiyatlar elbette yükselmektedir. Petek temizliği fiyatları içinde profesyonel firmalarda ilaçlı olması ekstra bir maliyet getirmez. Yani ilaçlı petek temizliği ile sıradan bir temizlik arasında fiyat farkı yoktur. Bu nedenle tercihlerinizde kesinlikle özel kimyasallarla yapılan temizlik hizmetini talep ediniz.

Sitemiz içerisinde 2019 – 2020 yılı için petek temizleme fiyatları belirtilmiştir. Dilerseniz en güncel fiyatlar hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Petek Temizleme

Petek Temizleme Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
İlaçlı Petek Temizliği
Önceki yazı
Petek Temizliği Ne Kadar