Petek Temizleme Ücreti

Petek temizleme için ödeyeceğiniz ücretler kesinlikle boşa gitmeyen sizlere geri dönüşü olan ücretlerdir.

petek temizleme ücreti

Yakın vadede yada biraz uzun sürede olsa petekleriniz zamanla tıkanır. En uygun Petek temizleme ücreti ile tıkanmış olan tüm peteklerinizi ilk günkü gibi temiz hale getirmeniz mümkündür. Kalorifer doğalgaz kombi peteklerinde havadan gelen tozlar, suyun içindeki çeşitli tortular nedeni ile petek alt kısımda zamanla birikintiler olur ve sıcak suyun dolaşımı engellenir. Sizlerde ekibimize ulaşarak petek temizleme hizmeti alabilir ve en iyi performans ile kullanıma devam edebilirsiniz.

Petek Temizleme 2019 Ücretleri Ne Kadardır?

İstanbul da 2019 yılı petek temizleme ücreti firmamızda 100₺ ile başlamakta ve radyatör sayısına göre 200₺ ye kadar çıkabilmektedir. Evinizde bulunan peteklerin sayısına göre sizlerde bu makul fiyatlarla hemen bizlerden petek temizliği hizmeti alabilirsiniz. Ücretler içinde havludan petekler için herhangi bir bedel alınmamaktadır. Verdiğimiz fiyatlar profesyonel robotla petek temizleme işlemi içindir. Basit sıradan ve gelişi güzel bir işlem yapılmaz. Teknolojik cihazlarla kısa sürede en verimli şekilde kullanacağınız halde petek temizleme yapılmaktadır.

İstanbul’da en uygun 2019 petek temizleme ücretleri

Petek nasıl temizlenir yazımızı dilerseniz okuyabilir ve nasıl hizmet verdiğimizle ilgili bilgiye sahip olabilirsiniz.

petek temizleme ücreti

İstanbul Petek Temizliği Uzmanı Ücretleri

Kış ayları yaklaştıkça petek temizliği yaptırmak isteyen kişilerin sayısı oldukça artmaktadır. Bu nedenle talebin yoğunlaştığı dönemlerde firma ve bireysel çalışan kişi sayısıda artmaktadır. Ancak herkes doğru bir kombi petek temizleme hizmeti veremeyebilir. Bu nedenle doğru firma ve uzmanlardan bu hizmeti almanız önemlidir. Genel kullanıcı şikayetlerinden bazıları petek temizliği yaptırdığı halde bir kaç hafta sonra tekrar peteklerin tıkandığı ve alt kısımların tekrar soğuk olduğudur. Bunun başlıca nedeni peteklerin alt kısmında biriken pisliklerin dışarı atılamamasıdır.

Petek Temizliği Ücretlerine Dahil Olanlar

Firmamıza ödeyeceğiniz petek temizleme ücreti içinde özel kimyasallarda bulunmakta olup dipte bulunan pisliklerin bu kimyasallar ve makine yardımı ile dışarı atılması sağlanır. Tekrar aynı sorun oluşması için neredeyse yıllar geçmesi gerekir. Kısacası çok uzun süre sorun yaşamadan peteklerinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca verdiğimiz bu hizmet içinde kombinizinde doğru entegre olabilmesi için kombi filtre temizliğinide firmamız ücretsiz şekilde sizlere sağlamaktadır. İstanbul tüm ilçe ve mahallelerinde hizmetimiz bulunmaktadır. Hemen bizleri arayabilirsiniz.

ekonomik petek temizleme ücretleri ile bizden hizmet alın

 

 

Petek Temizleme

Petek Temizleme Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Bağcılar Petek Temizliği
Önceki yazı
Kalorifer Peteği Nasıl Temizlenir