Petek Temizliği Ne Kadar

Petek temizleme yaptırmayı düşüneneler genelde ilk olarak fiyatlarını merak etmektedir.

petek temizliği ne kadar

Bir çok kişi genelde maliyeti ve masrafları nedeni ile temizleme işleminden imtina etmektedir. Petek temizliği ne kadar sorusunu bir çok kişi sormakta olup genelde fiyatlar öğrenildikten sonra kararlar olumlu yönde olmaktadır. Daha önceki senelerde petek temizleme yaptırmış olanlar ise genelde fiyatlar hakkında haberdar olup periyodik olarak bu işlemi yaptırmaktadır. Petek temizleme fiyatları İstanbul da 2019-2020 yılı için 125₺ civarında başlangıç fiyatları bulunup maksimum 200₺-250₺ aralığında olmaktadır.

petek temizleme ne kadar

2019 Petek Temizleme Ne Kadar?

Petek tesisat firmalarında fiyatlar ve ücretler her ne kadar farklı olsa da İstanbul içinde belirli bir standart oluşmuş durumdadır. Bazı tesisat firmaları ekstra uygulamalar yaptıklarını söyleyip yüksek rakamlar isteyebilmektedir. Bu konuda kesinlikle daire sahiplerinin bilinçli olması ve yüksek bedelle bu hizmetleri almaması gerekir. Petek temizliği ne kadar diye soran herkesin bilmesi gereken fiyatlar 15-200₺ / maksimum 250₺ civarına ulaşmaktadır. Ayrıca bu rakamlar robot cihazlarla yapılan işlemlerdir.

Bütçenizi yormadan uygun petek temizleme fiyatları. Petek temizleme ne kadar dert etmeden hizmet alın.

Peteklerin altı ısınmıyor, kışın soğuk günlerde verim alamıyoruz diyorsunuz mutlaka vakit kaybetmeden ve kış yoğunluğuna kalmadan sizlerde radyatör temizliğinizi yaptırınız. Bizlere hemen ulaşabilir ve hızlı şekilde bu hizmeti en iyi şekilde alabilirsiniz.

petek temizliği ne kadar

Petek temizliği Ne Kadar Sürer?

Petek temizleme işçiliği ortalama 2 saat civarında sürmekte olup maksimum 2+1 ve 3+1 dairelerde 3 saati bulabilmektedir. Bu süreler profesyonel petek temizliği makinası kullanımı ile yapılan işlemleri kapsamaktadır. Makine olmaksızın yapılan işçilikler için uygulama yapmadığımız için saat ve süre verememekteyiz. istanbul da petek temizleme hizmeti veren firmalar arasında çok az sayıda eski usuller ile işlem yapan kombi petek tesisat firması bulunmaktadır.

Deneyimli ekiplerimizle acil petek temizleme hizmeti veriyoruz

Temizlenen Petekler Ne Kadar Dayanır?

Doğru bir radyatör kalorifer petek temizleme yapılması halinde bir yıl boyunca sorunsuz bir şekilde petekleriniz dayanım gösterecektir. Elbette bu süreden çok daha fazla dayanması da mümkün olsa da önerimiz her yıl düzenli-periyodik olarak petek temizleme yaptırmanız yönündedir. Fiyatlar son derece uygun oluş kış gelmeden her sene hazırlığınızı yapabilir ve sorunsuz bir ısınma ve yüksek verim elde edebilirsiniz.

Petek temizliği ne kadar sürer konusu hakkında soru, görüş ve merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

 

Petek Temizleme

Petek Temizleme Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
İlaçlı Petek Temizliği
Önceki yazı
Bağcılar Petek Temizliği